BİZ KİMİZ?

2006 yılında faaliyetlerine başlayan PRD YAPIM, prensiplerinden ve ideallerinden ödün vermeden kısa zamanda kurumlaşarak bulunduğu sektörün büyüyen, gelişen ve yenilenen yüzü olmuştur.

PRD'nin oluşturduğu standartların üzerinde kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi, piyasada edindiği yüksek itibar ve prestij ile sektöründe örnek gösterilen firmalardan biri haline gelmiştir.

PRD YAPIM, sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında, firmaların, kamu kurum ve kuruluşlarının, ihtiyaç duyabileceği her türlü danışmanlık ve tam hizmet konusunda gereksinimleri karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır.

PRD Stüdyoları'nda filminizin senaryosunu ya da metnini yazdırabilir, tüm dillerde seslendirme yaptırabilir, prodüksiyon ve post-prodüksiyon hizmeti alabilirsiniz. Filminizde, belgeselinizde, kamu spotlarınızda, TV programınızda kullanılacak özgün müziğin yapımına kadar bir filmin hayata geçirilmesinde gerekli tüm aşamalarda profesyonel kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Yetenekli ve bilgi sahibi takımıyla PRD YAPIM, medya ve görsel sanatların tüm alanlarında ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek, ulusal ve uluslararası projelere imza atan bir tam hizmet ajansıdır.